2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II osa.

объявления о предстоящих играх и других айрсофт событиях
Аватара пользователя
Leonid
Старший сержант
Старший сержант
Сообщения: 189
Зарегистрирован: 21 окт 2012, 02:10
Откуда: Tallinn
Контактная информация:

Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II o

Сообщение Leonid » 26 май 2017, 21:49

Кто может подобрать с муста ?

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II o

Сообщение Margus » 27 май 2017, 20:19

Suur aitäh osalejatele!!!

Tore, et leidub ausaid inimesi, leiti telefon ja kaotaja sai telefoni tagasi.
Palju tänu ka Airsoftrackerile, kes tutvustas end ja filmis kaadreid.
Pikk päev oli, lahing lõppes kell 16:45, lisandus 2 tundi filmimist raskes erinevas tempos.

Unustati pudel, kätte saab minu käest:
https://onedrive.live.com/?cid=A873BD12 ... 41&o=OneUp

Fotod:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12F ... 12FD2ED25F

Kokkuvõte hiljem…

Аватара пользователя
airsoftracker
Капрал
Капрал
Сообщения: 11
Зарегистрирован: 20 авг 2016, 18:51
Контактная информация:

Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II o

Сообщение airsoftracker » 28 май 2017, 01:12

Всем пришедшим спасибо! Отдельные благодарности Маргусу за ответственный подход к делу и проработку игры.
Ребята, которые отозвались посниматься для ролика - вы супер. Пошло больше запланированного времени, но вы выстояли - настоящие бойцы :)
Airsoftracker будет и дальше рекламировать игры разной сложности и размера.
Чтобы Airsoft развивался, мы просим делиться ссылками на игры в Airsoftracker со своими друзьями, помогать им в приобретении билетов и введении в тематику.
Дальше уже работа организаторов - как делает Маргус, к примеру, когда делает отдельный брифинг для новичков.
До встречи на следующих играх!
Getting new people into Airsoft worldwide
https://www.airsoftracker.com

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II o

Сообщение Margus » 28 май 2017, 10:44

Kokkuvõte lahingpäevast:

47 mängijat jagunesid:
11 – külaelaniku
12 - gangsterit
23 - valitsusväelast
Mina kiusasin kõiki

BRIIFING:

Seekord alustasin briifingu 3 minutilise hilinemisega, et viimased kohale jõuaksid.
Suur rõõm on et mängijad jõuavad aina täpsemalt briifingule, see on kaasmängijate austamine.

Ühisfoto, kahekeelse briifingu, airsoftrackeri tutvustuse ja meeskondadeks jagamise saime tehtud umbes 20 minutiga ja gangsterid lahkusid mängule kell 11:55; külaelanikud kell 12:03 ja valitsusväed kell 12:07.

Need kes virisevad, et mu briifingud on liiga pikad, mõelge palun, millisel mängul käisite kus briifing hilines vähem kui 10 min???
Tavaliselt ju briifingud algavad poole või tunni pikkuse hilinemisega ja mängima saad selle võrra palju hiljem. Sellepärast olen mina püüdnud vähemalt briifinguga alustada õigeaegselt, et saaksite kiiremini mängule.
Et kogemustega mängijate aega kokku hoida, alustan uutele briifinguga 5 minutit varem, ehk siis kell 11:25. Seekord oli uusi umbes 8 – tore, et iga mänguga tuleb uusi juurde.

Tore on ka see, et aina vähem pean lobisejaid korrale kutsuma briifingu ajal, võtab aega, aga harjume teineteisega. Lobisejate manitsemine on ka paras ajakulu, aitäh, et olete mõistvad ja kuulate vaikselt. Eks mõistetav, adre möllab, näed sõpru - ikka tahaks lobiseda ja kiirustada mängule.
Minule on saanud airsoft väga suureks rõõmuks ja parimaks hobiks, kus kohtuda sõpradeks saanud mängijatega. Mu endised sõbrad kaovad, kuna olen „liiga“ pühendunud oma hobile – pole nende jaoks piisavalt aega, aga rohkem olen uusi sõpru leidnud airsoftist.

Seekord oli ka naismängijaid, see teeb mängu sellepoolest ka huvitavamaks, et mehed ju naiste ees ikka püüavad end paremini näidata, kas on nii?

MÄNGU SISU:
Jätkub….

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II o

Сообщение Margus » 28 май 2017, 20:05

Ka film on teemaga veepuudus:
https://www.kava.ee/saade/301398109

Ehk saan sealt ideid "Joogivesi-kalleim vara" III-osa jaoks...

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II o

Сообщение Margus » 29 май 2017, 09:52

Kaotatud pudeli omanik leitud ja asi laheneb.

KOKKUVÕTE LAHINGPÄEVAST:

Gangsterid lahkusid esimesena, et asuda kaitsma enda territooriumi järve ümbruses ja ligipääsu vajalikele kohtadele. Külaelanikud ja valitsusjõud asusid oma missioone täitma.
Esimese punkti G7 lao juurde jõudsid esimesena viimasena parklast lahkunud suurim osapool - valitsusjõud. Lõuna poolt liginesid ka juba vihased külaelanikud ja käis võitlus lao pärast. Täpselt kell 13:00 võtsid valitsusjõudude üksikud võitlejad laost veepudeli (albumis fotod 26-40) ja põgenesid kiirelt kuna külaelanikud aina lähenesid vihase turmtulega.
Külaelanikud ründasid julmalt veepurgi ladu (fotod 41-53) ja peagi said ka külaelanikud vajaliku veepudeli kätte.

Poolsaare tipust said esimesena veeproovi kätte külaelanikud, ka fotodel 69-70 on selgelt näha kuidas käib vee võtmine purki poolsaare kitsamas tipus. Valitsusjõud jõudsid sinna hiljem.

Poolsaare alguse vallide juures toimusid ägedaimad lahingud kõigi osapoolte vahel, mida fotole sain, fotod 72-119.

Laboratooriumi ringkaitses ja veeproovi analüüsiga tegeles päris pikalt esimesena külaelanikud, hoiti korralikult laboratooriumi enda käes õige ajani. Et saada täpset vee analüüsi oldi laboratooriumis üle poole tunni, samalajal kiusati neid teiste poolt. Valitsusväed jõudsid vee ära tuua teisena. Fotod 120-132.

Gangsterite baasi valitses kuni lõpuni kurjad külaelanikud (fotod 136-140) ja näitasid gangsteritele koha kätte.
Lõpu sekunditel püüdsid ka valitsusjõud gangsterite staabi lõhna nuusutada, aga jõuti umbes 15 meetri kaugusele.

Laskemoona laost said valitsusjõud õigeaegselt oma lõhkepaketi kätte (fotod145-147) ja asuti viimasele teekonnale veekraani õhku laskma.

Nagu ka fotodelt 148-160 näha, kaitsesid valitsusväed edukalt kuni veetoru kraani lõhkemiseni kollase suitsuga ja viisid oma missiooni lõpuni. Kurjad külaelanikud püüdsid küll, aga said umbes kuni 20m kauguseni vee kraanist.
Kahju aga vesi lasti jooksma ja Raku järve veetase alanes tublisti.

JÄRELDUS:
Väikseima arvuga aga osavamad ja kurjemad külaelanikud olid väga hingega asja juures ja võitlesid oma puhta Joogivee pärast viimse hingetõmbeni, aga natuke jäi puudu, et takistada kraani õhkamist.
LEGEND jätkub: kurjad külaelanikud koguvad jõude, et võidelda tulevikus omale kätte puhas joogivesi…

TSIVIILID:
Jõudsin selgitada viiele tsiviilile meie mängu ja mõisteti viisakalt. Kitsal poolsaare ühes servas oli vanurite seltskond kalastamas ja piknikul, vanem proua ei tahtnud mind kuidagi ära lasta kui ma nende grillvorste ja salatit ei söö, vaevu pääsesin – see on lahke vene hing.
Üks tsiviilist jalutaja ütles, et meil pole ala piiratud – täitsa õigus, tegelen selle teemaga, et edaspidi ala märgistada, nagu tegin Haras, aga seal oli ainult neli juurdepääsu, siin aga üle 20.

KONFLIKT:
Kui kohale jõudsin olid juba vaenutsejad sõbralikumad. Kui õigesti aru sain, siis üks võttis grupi maha, aga üks oli laipade keskel veel elus ja kui laskja pöördus lahkuma, siis ainus ellujäänu lasi talle selga ja paljastele kätele lähi distantsilt? Sellepeale oli pihtasaaja vihastunud ja löönud ühe löögi?
Kas on mõlemad süüdi?, ei tohi surnute keskelt lasta ja ei tohi ka füüsiliselt karistada.

KORRALDAJA MÄNGUL:
Ise mängisin seekord vähe, tulistasin rohkem fotokaga. Algul sain valitsusvägedele selja taha hiilida, aga kahju oli neid nii lähedalt selga lasta ja siis tulistasin pigem fotokaga, fotod 7-24. Selgitasin ka neile, et on olemas jälgimiseks ka seljatagune.

Veel sain mõned kontaktid metsa vahel ja ülejäänud aja tegelesin korraldusega.
Kui ei loe juhist või ei kuula korralikult, siis tekivadki apsakad.
Nii arvas üks mängija, et peab lipu pihta panema. Kui metsa all teda lipuga liikumas nägin, siis kulus mul üksjagu aega, et leida neljast lipu kohast õige liputa koht üles, aga jõudsin õigeaegselt lipu tagasi viia.

AIRSOFTRACKER:
Esmakordselt minu mängul tutvustasid nad end ja minu meelest on nad edaspidi suureks abiks. Kui registreerimine käib nende kaudu, siis saavad nii osalejad kui korraldajad parema ülevaate registreeritutest. Meie tegevuse promo video saab ehk peagi valmis ja meelitab vast rohkem osalejaid mängima….

Seekord tegin 20 kaardi/sisu koopiat ja 10 juhise koopiat, sellepärast nii vähe kuna reede hommikuks oli vähe plusse foorumites. Kui kõik mängijad teavitaksid oma tulemisest foorumis/airsoftrackeris või meili teel, oleks korraldajal parem arvestada.

Kohtumiseni…


Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 2017-05-27 Raku järve ääres, Joogivesi-kalleim vara II o

Сообщение Margus » 17 окт 2017, 15:14

Kui mäletate, siis peale mängu jäid osad filmivõtetele.

Nüüd selgus, et need kes filmisid, tellisid filmi valmistegemise kellegilt, kes nüüdseks ikkagi loobus.
Kas on kedagi, kes oleks valmis filmi materjali lõpuni töötlema.
Võid ka otse Ali (Airsoftracker) poole pöörduda.
Tore oleks kui ikka selle filmi valmis saaks.

Ответить

Вернуться в «Предстоящие игры/Tulevad mängud»