28 jaanuar Raku Gangster Raku järve kagu -ja lõunakaldal

объявления о предстоящих играх и других айрсофт событиях
Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 28 jaanuar Raku Gangster Raku järve kagu -ja lõunakaldal

Сообщение Margus » 29 янв 2017, 10:16

Aitäh Artur, et siinse foorumi mängijad kokku korjasid ja kohale tõid!!!


Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 28 jaanuar Raku Gangster Raku järve kagu -ja lõunakaldal

Сообщение Margus » 29 янв 2017, 16:56

Veelkord palju tänu osalejatele!!!
Meid oli koguni 49. Eelreganute järgi olin arvestanud 25-ga, kaarte infoga tegin 40. Õnneks keegi ei kurtnud, et jäi kaardita.

Selline siis oli minu 50-s korraldatud lahing.
Tänutäheks ümarama numbri täitumisel ja et olete mind kannatanud nii kaua jagasin komme ja õnnestus Teile sisse joota koguni 3,5 liitrit Greenfield „Winter Pleasure“ teed, mis sisaldas ka musta teed, ingveri ja kaneeli.

Natuke pilte:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12F ... 12FD2ED25F
Suitsuse briifingu pildi panin pihta FB-st

Kvaliteetsemaid pilte airsoftfoorumist:
http://imgur.com/a/Lg2iS


TEGEVUS:
Kuna seekord olin oma tegevusse võtnud mõned lisa asjad, siis oli vaja enda jaoks hommik täpselt graafikusse panna, et midagi vahelt ära ei ununeks:
8:30 Ärkan, söön
9:30 Väljun kodust
9:45-10:30 panen laekad alale
10:30 Süütan lõkke
10:45 valmistan priimusega teelaud kommidega
11:00-st kogunevad ja relva rentijad
11:15 mina valmis
11:25 briifing uutele (umbes 10 uut)
11:30 briifing (tegelikult algas kell 11:32, kuna koguneti aeglaselt)

Tõeliselt hea oli näha, et mängijad olid briifinguks peaaegu õigeaegselt valmis, aitäh Teile!!!

Kell 11:57 läksid tiimid alale.
Kell 12:02 start

Õnneks kõik toimis peaaegu graafiku järgselt.

Infopunktidesse sai oma tiimi fikseerida juhises märgitud kellaaegadel.
Kui mõned tiimid olid graafikus, siis ülejäänud pidasid päris kaua ägedaid lahinguid kopra elupaiga lähedal (kardil O4).
Granaate loobiti vähe, vaid umbes 6 pauku oli kuulda.
Punkri juures olid viimased lahingud ja lõpp kell 16:00. Soe tee ja kommid, muljetamine ja koju.
Huvitav oleks teada, kuidas läks kilbiga mängijal? Kaua vastu pidas?

RAVI:
Ravi oli seekord keerulisem:
Esmakordselt pihta saades annad valjult teada pihta saamist, käsi püsti või punane lapp välja, hüüad meedikut, võid loivata tule alt eemale kuni 20 sammu. Tiimi kaaslane saab korra ravida, sidudes valge paela (saad briifingul korraldajalt) langenu randme külge. Teistkorda langedes samas kontaktis muutud halvatuks. Sind saab ära tuua vaid vähemalt kaks tiimi kaaslast. Koos kahe tiimikaaslasega jalutate nii, et langenul punane rätt väljas, ülejäänud kaks on lahinguvalmis, vähemalt 50 sammu eemale. Halvatuse välja ravimiseks peate siis vähemalt 3 minutit paigal olema. Siis võite ravi sidemed eemaldada.
Kui teist ja kolmandat korda samas kontaktis saad pihta ja mõistliku (umbes 3 min) aja jooksul ei tulda Sind ravima, siis jalutad langenuna 50 sammu eemale ja kutsud oma tiimi kokku raviks. Tiim saab edasi liikuda kui kõik haavatud ja halvatud mängijad on terved.
Näide: üks saab teist korda pihta, kaks tiimikaaslast tulevad appi, üks neist saab pihta. Kaks elusolevat tiimikaaslast saavad tulla appi ja 50 sammu eemale viia.
Ravi paela võid ära võtta kui oled terveks ravitud.
Kui pole mõistetav, siis improviseeri ise.

Loodetavasti mõni viitsis selle ka läbi lugeda?

TIIMIDE VAHELINE VÕISTLUS:
Kuni kolmanda infopunktini olid tiimid võrdelmisi lähestikku.
Alates kolmandast (kopra ala kaardil N3) oli üks vene tiim graafikust ees. Õnneks leiti ikka osa laekaid üles ja koguti punkte.

PUNKTID:
Esimesed 5 tiimi olid enamvähem võrdse arvestusega:

jrk koht tiim punktid
1 1 Reval 19
2 2 SS Granadir 18
3 2 Musi 18
4 3 S Parta1 17
5 4 S Parta2 15
6 5 Isane leivake 10
7 5 Lumi 10
8 6 X God 7
9 7 Kaliiber 3

Võitis napilt Luurerühm Reval, hea töö, PALJU ÕNNE!!!
Nad said auhinnaks mängumaksu tagasi.

Hea oli näha ka uusi mängijaid ja isegi üks neiu osales.

PRETENTSIOON:
Hea, et meie hulgas on osavaid mängijaid, kes peale mängu analüüsivad oma tegutsemist. Mängu ajal see tiim ka küsis sides, et kus asub laegas. Et nemad seisavad kaardil märgitud kohas (kaardil D11), aga laegast pole. Peale mängu nad selgitasid, et olin kaardil märkinud laeka asukoha pisut valesti kui oli tegelikult. Väga võimalik, kuna ma hästi veel ei orienteeru, siis võis selline asi tõesti juhtuda, vabandan!!! Kompensatsiooniks saab see tiim järgmisele mu mängule poole hinnaga.

MIDA OLEKS VÕINUD TEISITI:
Nüüd tean, et lihtsamal talvisel mängul pole mõtet sisu ja ravi väga keeruliseks ajada. Mängijad eelistavad laskmist ja pidevat tegevust. Igasugune info lugemine ja asjade keerukas otsimine pole just parim ja viib tempo alla.

LÕKE:
Ajastus oli vale, oleks pidanud lõkke tegema varem nii, et briifingu alguseks oleksid järgi vaid kuumad sõed. Siis poleks suitsu olnud. Et briifingulisi mitte vingutada suitsuga, kustutasin lõkke.

MÄNGUMAKS:
Paistab, et mängumaksu hinnatõus 3 eurole ei peleta mängijaid, väga tore.
Korraldajal on suur rõõm ja stiimul peale mängu sellist raha lugeda, aitäh!!!

Sellise suure mängijate arvu kohta oleks hea lugeda kasvõi mõnda arvamust veel…

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 28 jaanuar Raku Gangster Raku järve kagu -ja lõunakaldal

Сообщение Margus » 31 янв 2017, 22:51

Kes kaotas salve ära?
Airsoftfoorumis kasutajalt Chilly´lt saab tagasi:
Minu kätte sai antud tan, vist AUG'I magasin. Arvasin, et see on sõbra oma, aga tuleb välja et ei ole, nii et kui keegi tunneb puudust, võib PM'i saata.

Pilt: http://imgur.com/a/2UTbK
Teema seal:
http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index ... pic=3431.0

Ответить

Вернуться в «Предстоящие игры/Tulevad mängud»