03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

объявления о предстоящих играх и других айрсофт событиях
Аватара пользователя
Pioneer
Капитан
Сообщения: 947
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 11:59
Номер игрока: 413
Откуда: Таллинн. Tel. +372 55980802
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение Pioneer » 03 июн 2018, 21:37

Спасибо за игру!
Гукам привет))
До новых встреч!
Nr 413.

Аватара пользователя
Лис
Майор
Майор
Сообщения: 1520
Зарегистрирован: 09 мар 2010, 23:27
Откуда: Tallinn
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение Лис » 03 июн 2018, 22:46

Игра не понравилась. Получилось обычное мясо как на сс. Пришли к дому, умерли, ушли в мертвяк и так 4 часа.
Помоему, 50 человек не могут взять оборону из 50 человек и это - сценарная дыра.

Аватара пользователя
Mr4
PayToWin Operator
PayToWin Operator
Сообщения: 124
Зарегистрирован: 03 сен 2017, 18:48
Номер игрока: 252
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение Mr4 » 03 июн 2018, 23:22

Мне кажется полигон для ста человек был слишком большим .
Спасибо за организацию
https://www.youtube.com/watch?v=YAmKA-v ... e=youtu.be
TacticalBeardOwnersClub Boris Britva

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение Margus » 04 июн 2018, 00:01

LAHINGPÄEVA KOKKUVÕTE!!!

Eks igaühel oma maitse, aga mulle pealtvaatajana tundus et midagi oli puudu.
Midagi oleks pidanud stsenaariumis teisiti olema, et kogu tegevus ei oleks ainult mõisas.
Nii palju kui angaarides ja viilhallides käisin, oli seal vaikus. Üksikuid kontakte oli kuulda metsas/võsas. Eks järgnevates mängudes püüame teisiti planeerida.
Muidugi oli mul põnev pealt vaadata ägedaid lahinguid mõisas, kus umbes 30 kaitses ja sama palju ründas. Eriti põnev oli kui USMC sisse ründas kahel korral, põnevam kui filmis.
Talvisel ajal meeldis see ala mulle rohkem, aga eks igaühel oma arvamus.


118 mängijat jagunes:
63 Alliance
55 Middle


SISU:
Mängu start kell 11:25;
Esimesed Alliance surnud tulid 10 minutit hiljem, seega kontaktini jõuti kiirelt.
Enne mängu arutasin Sega´ga ja arvasin et äkki lõppeb mäng liiga vara kui 5 lippu kiirelt ära tuuakse, Sega arvas nii nagu tegelikult läks:
Alles kell 13:30 (2 tundi peale starti) jõudis Alliance mõisa (Embassy) esimesse ruumi, aga mitte kaugemale. Lipp asus kaks ruumi kaugemal.
Võibolla jõudis mõni Alliance mängija varem ka majja, aga siis mind seal polnud.

1. lipp jõudis Alliance baasi alles kell 14:28. Sõna „alles“ on vaid minu jaoks, kuna eeldasin, et kõik läheb kiiremini.
Tegelikult oli tõesti raske mõisa vallutada, nähti tõsist vaeva, kuigi seekord (erinevalt talvel) oli võsa palju lähemal mõisa ümber kui talve lahingutes.

2. lipp lahkus mõisast kell 14:42 ja jõudis Alliance baasi umbes kell 14:50.

Seega viiest lipust kaks jõuti ära viia. Järelikult oli mõis (Embassy) mõlema osapoole valduses olnud, rohkem siiski Middle käes.
Linnas (City´s) erilisi võimu võitlusi polnud, nägin seal mõlema osapoole võitlejaid võrdlemisi vähe kui sealt mõned korrad läbi läksin.

Middle surnuala - algselt planeeritud metsast tõime ära, kuna sääski oli seal liiga palju ja siis jäi see mõisale lähemale lagendikule, mis oli poole lähemal mõisale kui oli Alliance surnuala. Eks siit ka eelis mõisa hoidmisel.

Kelle võit?
Seda ma ei oska õelda, vaatan, mida SEGA´ga arvab.
Kui üks osapool arvab, et ta oli parem ja mis põhjusel, siis võite julgelt teada anda. Ma ise ei jõudnud kõikidesse kohtadesse ja ei oma kõige täpsemat infot.

___________________________________________________________________________


Üks Alliance ründaja küsis, et kas mõisa II-korruselt sai vastane lasta?, arvasin, et sinna pole võimalik saada. Siiski üks Middle osav ronija ronis väga kitsalt seinalt sinna üles. Ja albumis fotol nr 200 ja 218 on ka näha, et sinna sai. Sinna üles saamine ja alla ronimine oli päris ekstreemne.
Pildid 198 ja 199 on üks omapärasemiad laske poose, mida olen näinud ainult filmis.
Pildil 214 on näha kuidas esimene lipp staapi jõuab.


Seni oli meil SEGA´ga koostöös kõige rohkem osalejaid MESS2-l Türisalus, kus osales 112, nüüd siis mõni mängija rohkem. Kloogal MESS I´l oli 87.
Mind tegelikult ei kõida korraldada suurele (alates 50 mängijat) arvule, kuna siis ei saa ise mängida, egoist selline onju. Õnneks sain end reedel tühjaks mängida, siis on lihtsam vahelduseks ka teistele korraldada.
__________________________________________________________________________

VABANDAN:
1) Olen korraldanud 79 mängu ja ikka veel ei tea reegleid. Nimelt sain täna teada, et vene ja eesti foorumites on erinevad reeglid majas laskmise osas. Kui eesti reeglid lubavad majas lasta üksiklaske, siis vene reeglid lubavad valanguid. Olen venelastega koos majades mänginud ja ikka on kehtinud üksiklasu reegel. Täna selgus, et ikkagi erinev. Kui mina patrullisin mõisas, siis vene mängijad lasid üksiklaskudega, aga pärast kuulsin, et kui SEGA patrullis majas, siis olid valangud lubatud. Minu viga, vabandan, polnud teadlik!!!

Eks korraldajal tuleb edaspidi kompromiss leida kui on majades mängimine, et ei oleks erinevad reeglid.
Mul pole vahet, kumb kehtib, peaasi et oleks ühene reegel kõigile...

2) Olen unustanud uutele rääkida, et surnud ei räägi. Edaspidi selgitan uutele ka seda.
Seekord üks kogemustega mängija kurtis, et üks uus selgitas surnuna infot edasi.
___________________________________________________________________________

............. .............., palun austa ausat mängu!!! Arvasin, et levivad lihtsalt tühjad jutud ja ei uskunud, aga kui nägin ise Männiku mängul ja nüüd hilisõhtul kuulsin ka tänase Klooga mängu kohta, siis juba kokku kolm pretentsiooni. Ja need olid nähtud päris ligidalt. See pole edasiminek, kui kuulen teistelt mängijatelt, ah ta ongi selline.
Palun tee õiged järeldused kui soovid minu mängudel käia!!! Oled tore inimene ja loodan, et õpid ka ausalt mängima.

Ma ise pole viitsinud viriseda ebaausatega, pigem teen omale põnevamaks, hiilin lähemale ja lasen üle hellematesse kohtadesse...

___________________________________________________________________________

Info neile kes plaanivad korraldada sarnast mängu:
Kulutused asjadele 100 eurot (omanikule, koopiad –värvilised kallimad, joogid, kommid, topsid).
Lisaks mida ei viitsi arvutada: stendid, teibid, ohutuslindid, kilekaaned, bensiin, eelnevad kohtumised ja ala ülevaatamised, eeltöö tundides.
Kohapeal läks asjade laiali veoks/tassimiseks, lippude, stendide, viitade, ohutuslintide, ohutussiltide panekuks meil kahekesi umbes 2 tundi, kuna igale poole ei saa autoga ligi.

Palavaga läks jooki palju, järgi jäi 30 liitrist veest vaid mõni liiter, 12 l mahl läks kõik, 2 kilo mesikäpa mitme eri sordist kommidest läksid peaaegu kõik, Middle surnualas jäi 4 kommi järgi.
___________________________________________________________________________

Aitäh kõigile!!!

Sain uue kogemuse korraldusega ja loodan, et mõni ikka sai positiivsed elamused.
Õppida ja harjutada on veel palju palju,
kohtumiseni...
Последний раз редактировалось Margus 06 июн 2018, 09:58, всего редактировалось 2 раза.

Аватара пользователя
Артурка
Старший сержант
Старший сержант
Сообщения: 122
Зарегистрирован: 10 сен 2017, 21:46
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение Артурка » 04 июн 2018, 09:27

Лис писал(а):Игра не понравилась. Получилось обычное мясо как на сс. Пришли к дому, умерли, ушли в мертвяк и так 4 часа.
Помоему, 50 человек не могут взять оборону из 50 человек и это - сценарная дыра.
мы вообще поддавались! :)
From a place you will not see, comes a sound you will not hear...

Аватара пользователя
Артурка
Старший сержант
Старший сержант
Сообщения: 122
Зарегистрирован: 10 сен 2017, 21:46
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение Артурка » 04 июн 2018, 09:29

проведите беседу с Голландцем.... офигели еще на игре у Викингов када втроем в него разрядились, а ему пофигу.... вчера тож был замечен в маклаудстве.... если он так привык играть в Голландии, то может ему туда на игры ездить?
From a place you will not see, comes a sound you will not hear...

gerq4
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 60
Зарегистрирован: 08 авг 2017, 09:31
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение gerq4 » 04 июн 2018, 10:34

походу игра понравилась тем кто в доме прохлаждался и не понравилась тем у кого жп потела при штурме :D
Все были хороши и как показала практика лучше маску одеть чем не одеть, не хотел бы оказаться на месте морпеха.

Аватара пользователя
4izen
Капитан
Капитан
Сообщения: 728
Зарегистрирован: 31 мар 2010, 19:52
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение 4izen » 04 июн 2018, 10:47

gerq4 писал(а):походу игра понравилась тем кто в доме прохлаждался и не понравилась тем у кого жп потела при штурме :D
Все были хороши и как показала практика лучше маску одеть чем не одеть, не хотел бы оказаться на месте морпеха.
Даа нее, нормально прилетело. Главное, что шар не застрял и зубы целы.
Прошу, даже, если вылет позволяет стрелять в слепую (с пистолета), старайтесь этого не делать =)

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение Margus » 04 июн 2018, 11:24

Tagasisides mainisin mängijat, kellega on olnud probleeme ausa mängu suhtes. Ta reageeris kiirelt mu kaebuse peale ja edastas sellist:
Mängus on hoog ja adre laes, et ta tõesti ei tunne pihta saamisi. Eks tal tugev nahk. Kui kellegil on probleeme siis palun tulge kohe ütlema, ta palub vabandust ja proovib edaspidi jätkata paremini.

Et vältida talle probleeme tööalaselt ja isiklikus elus võtsin ta nime foorumist maha. Soovin temale kõike paremat!!!
Eks meil kõigil omad vead ja head, aga rääkides saame kõigest üle. Ootan ikka teda oma mängudele ja kohanemist meie tingimustega, palju edu!!!

gerq4
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 60
Зарегистрирован: 08 авг 2017, 09:31
Контактная информация:

Re: 03.06.2018a MESS 3 Klooga baasis

Сообщение gerq4 » 04 июн 2018, 11:25

4izen писал(а):
gerq4 писал(а):походу игра понравилась тем кто в доме прохлаждался и не понравилась тем у кого жп потела при штурме :D
Все были хороши и как показала практика лучше маску одеть чем не одеть, не хотел бы оказаться на месте морпеха.
Даа нее, нормально прилетело. Главное, что шар не застрял и зубы целы.
Прошу, даже, если вылет позволяет стрелять в слепую (с пистолета), старайтесь этого не делать =)
в этот раз повезло. Ситуацию не видел как всё у вас там было, увидел только результат когда орг помог подняться тебе в дом.

Ответить

Вернуться в «Предстоящие игры/Tulevad mängud»