30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu

отзывы и комментарии о прошедщих играх
Ответить
Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu

Сообщение Margus » 02 янв 2017, 20:17

HEAD UUT MÄNGUDEROHKET AASTAT!!!!

Loodetavasti saame koos ka sel aastal airsofti nautida täiega.

Kahju, et keegi pole kommenteerinud aastalõpu suurpidu Militaarseikluses.
Oli ju väga lahe üritus.
Nojah, airsofterid pole ju jutustajad, pigem vist tegutsejad. Raske on airsofteritelt kommentaare välja meelitada, tean tean.
Olin ka ise vaikne ja tagasihoidlik kuni neljakümnendate eluaastate alguseni. Ega ma nüüd ka palju jutusta, seltskonnas väga vaikne kahjuks. Aga mulle hakkas meeldima oma mõtete väljendamine kirjapildis. Eks igaüks omamoodi.

Militaarseikluse aastalõpu pidu oli minu jaoks võimas üritus. Vaid 5 euro eest sai lõpmatuseni juua, süüa nii soolast kui magusat, isegi kaks suurt torti. Lisaks sai selle raha eest piiramatult Militaarseikluse relvade (k.a. automaadid) ja kuulidega mängida, järjekordi polnud. Pikk ilutulestik, kinosaalis kino, seltskond, kõik ju super.

Uuenenud/suurenenud siselahingalal võis algul ära eksida. Alles mitme mänguga hakkasin mõistma ruumide paigutust. Väga suur ja mõnus lahingala. Terve õhtu mitmeid tunde põhiliselt mängimas olingi.

Palju palju tänu Marekile ja mees/naiskonnale suurepärase õhtu eest!!!

Eraldi teema, mida soovin siin arutada on mängumaksu teema. Sellel õhtul kuulsin, et vene mängude korraldajad olid alles kohtunud seal keskuses ja kokkuleppinud mängumaksu osas: enam ei tehta alla 5 eurosid mänge.

Ma unustasin küsida, et kas see on soovitus või kohustus?
Ja et kas see puudutab ka väiksemate mängude korraldajaid nagu mina, ütleme kuni 50 mängijaga mängude kohta või ainult suuremaid mänge?
Hea oleks kindlasti airsofteritel siit lugeda kokkuleppe sõlminud korraldajate seisukohti ja põhjuseid hinna tõusu kohta.

Kui see puudutab ka minusuguseid väiksemaid korraldajaid, siis see mulle muidugi meeldib, aga eks siis seab see ka suuremad nõuded mängu kvaliteedile. Seda ei tea mina, kas ma suudan paremaid korraldada. Mängijana ei oska veel õelda kas läheksin igale 5 eurosele mängule, eks näis…

Hea oleks teada siin ka mängijate arvamust mängumaksu tõusust. Seda on küll vähesel määral varem arutatud, aga vähe…

Laheda airsofti nimel Teie Margus…

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu

Сообщение Margus » 08 янв 2017, 15:26

Kuna keegi pole mulle selgitanud, et kas peaksin mängumaksu kohe tõstma 5 eurole või mitte, siis ma ei julge järsku mängumaksu tõsta.
Viimased kaks mängu olid mul 2 eurot, nüüd tõstan vaikselt ühe euro.

Eks siis ole näha kas mõni tuleb mängule...

Аватара пользователя
Obi-San
Rhodesia South
Сообщения: 5540
Зарегистрирован: 09 мар 2010, 22:45
Откуда: Tallinn
Контактная информация:

Re: 30 dets 2016 Militaarseikluse aastalõpu pidu

Сообщение Obi-San » 08 янв 2017, 16:31

Minu teadmisel, see mängumaksu jutt oli pigem sellest et pole eriti mõtted mängumaksu alla 5€ teha, sest suurtel mängudel on nii palju tegemist. Aga kindlasti polnud mingisugust kokkulepped seal olnud :)
Все что сделал податель сего - сделано по моему приказу и во благо государства.
Кардинал Ришелье.


Ответить

Вернуться в «Прошедшие игры/Toimunud ürituste tagasiside»