Raku Retk 29-31 juuli

отзывы и комментарии о прошедщих играх
Аватара пользователя
Obi-San
Rhodesia South
Сообщения: 5540
Зарегистрирован: 09 мар 2010, 22:45
Откуда: Tallinn
Контактная информация:

Re: Raku Retk 29-31 juuli

Сообщение Obi-San » 29 июл 2016, 11:28

Margus, kallikene, kirjuta eesti keeles, see tõlgendus on nii vale kui üldse on võimalik, midagi ei saa aru.
Kui tahad, jäta lingi google translate, aga säästa neid kes saab originaal juttust aru
Все что сделал податель сего - сделано по моему приказу и во благо государства.
Кардинал Ришелье.

Аватара пользователя
RAGE
Сержант
Сержант
Сообщения: 109
Зарегистрирован: 13 сен 2015, 14:04
Контактная информация:

Re: Raku Retk 29-31 juuli

Сообщение RAGE » 29 июл 2016, 19:52

Obi-San писал(а):Margus, kallikene, kirjuta eesti keeles, see tõlgendus on nii vale kui üldse on võimalik, midagi ei saa aru.
Kui tahad, jäta lingi google translate, aga säästa neid kes saab originaal juttust aru

+

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: Raku Retk 29-31 juuli

Сообщение Margus » 30 июл 2016, 19:26

Obi-San писал(а):Margus, kallikene, kirjuta eesti keeles, see tõlgendus on nii vale kui üldse on võimalik, midagi ei saa aru.
Kui tahad, jäta lingi google translate, aga säästa neid kes saab originaal juttust aru
Selge, tänan info eest!
Vabandan!

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: Raku Retk 29-31 juuli

Сообщение Margus » 30 июл 2016, 19:27

Palju tänu kõigile kes kõik osalesid selle 24 tunni jooksul.

Katkestasin mängu, kuna liiga raske. Polnud mõtet teha sellest raskuste rada vaid nautida kuni veel isu.
24 tundi, tänalisaks palju intensiivseid lahinguid, kuumus, liiga raske varustus - murdsid mu.
Õnneks need vähesed järelejäänud nõustusid lõpetama.

Kokkuvõte hiljem…


Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: Raku Retk 29-31 juuli

Сообщение Margus » 02 авг 2016, 19:44

See oli väga huvitav periood minu elus, alates mõtte tekkimisest 2015a sügisest kuni mänguni.

Väike kokkuvõte eeltööst:
Arvutis oli mul selleks 18 eraldi teemat kogumahuga 79 lehekülge.
Lisaks paljudele mängijate küsimustele sai koostööd teha ka selliste juriidiliste isikutega: Silikaat; Mil.ee; Koopiad; Militaarseiklus; Relvad.ee; embleemid -3 eri firmat.
Soovitus teistele uutele korraldajatele:
Varu suhtlemiseks aega, eriti viimasel nädalal, siis on kõige rohkem registreerijaid ja küsimustele vastamist. Kui on palju regajaid või huvilisi, siis on väga palju kirjavahetust. Isegi nii väikse mängijate hulgaga oli küsimusi palju, aga kui on rohkem mängijaid, siis suhtlemist väga palju. Kindlasti sõltub ka sellest, et kui palju ja kui arusaadavalt on infot foorumis väljas.


OSALEJAD:
Eriüksuse osapoolel alustas koos minuga 6 (reganuid 7) – reede õhtust laupäevani lisandus 5, gangstertel alustas 8 (reganuid 13), keramlastel osales 8- reedel oli vist koos Mareki ja Vennaga 10. Reede hilisõhtul lisandus lisaks kaks viiest tiimi Titancat ja meie klubist (ACE).

Kokku umbes 39 mängijat

MÄNGU FORMAAT:
Kuna osalejaid oli nii vähe, siis jätsin ära esialgse formaadi, kus iga osapool pesitseb oma staabis ja käivad salkadena teisi kiusamas. Organiseerisin ümber punkti lahinguteks, kus kas kaks omavahel vaenujalal osapoolt ründasid kolmandat ja lisaks täistunni lahing kus kolm eraldi osapoolt püüdsid vallutada Gangsterite rasvapallide ladu.

TEGEVUS:
Reede õhtul kell 17:05 startisime eriüksusega ruudust G1, eesmärgiga jõuda 1,9km kaugusele laagrisse. Olin täisvarustuses (seljakott 14,6kg, vest salvede, vee ja muu kolaga 7,8kg, automaat 3,2kg kokku umbes 25,6kg). Ülejäänud panid oma laagri stardi kohta püsti.

Esimese sõnadeta kontakti saime umbes 1 km kaugusel kell 17:25. Kuulsin eemalt valjult lähenevat gangsterite patrulli, jõudsime varjuda ja mitte valu tehes sõnadega killida.

Ka gangsterid ja keramlased jõudsid meid küllaga killida selle kahe päeva jooksul.

Kella 22 rasvapalli lao võitluse võitsid keramlased, võites sellega 5 punkti.
Kella 23 gangsterite baasi kaitse võitis gangsterite tiim, võites sellega 5 punkti. Ilmselt jäi sellest neile väheks ja öösel tuldi lisa nõudma…
Reede õhtul lõpetasime aktiivsed lahingud kell 23. Selleks ajaks oli meil mängitud 5-6 tundi ja arusaadavalt ei viitsinud osalejad keegi peale minu öölahingus osaleda.

Vabandan kahe hilise tiimi ees, et ei suutnud neile öölahingut pakkuda!

Peale öist sooja suplust tundsin õlgadel naha hõõrdumise valu raske seljakoti ja vesti kandmisest, aga hommikuks oli korras.

Kui keramlased olid öösel noavõitlust harjutanud, siis gangsterid kella 02-03 vahel koputasid meie laagris meie telkidele ja leidsid minu. Mulle pakuti kaks valikut: elu või 10 punkti. Kuna olen endiselt teie keskel, siis järelikult loobusin kümnest punktist. Sain vähemalt kella 7-ni rahulikult magada.
Tõeliselt ilus päikseline varahommik vees ligunemise ja hommiku söögiga maalilise järve kaldal.

Kuni kella 17-ni tegime aktiivseid lahinguid eri kohtades. Lõunapaus ja asjade kokkupanek toimus umbes 3 tundi.

Viimase lahingu ajal jõudsin järeldusele, et õla nahk on liiga hõõrdunud, käia täis varustuse oleks jäänud veel umbes 9,5km, mängijaid oli järgi jäänud umbes 10 (ülejäänud lahkusid), et pole mõtet end ja mängijaid liiga koormata vaid õige aeg katkestamiseks. Samal õhtul ja järg päeval lubasid küll liituda ligi 10 mängijat. Aga murdusin siiski.

Kui olin katkestamise otsuse välja õelnud, siis oli kurb kuulda väikseima mängija küsimust „kas vettehüppe võistlust ei toimugi siis?“. Eks igaüks lootis oma sealt retkelt.
Aga hea lahing oli, sai end katsetada ja midagi uut jälle järgi proovitud.
Seltskond väga meeldis!!!

Palju tänu veel osalejatele ja osapoolte juhtidele!!!
_______________________________________________

Aina rohkem meeldib ligi hiilimine/varitsus, kus saab sõnadega killida, seekord lausa 9 sõnadega killimist. Kontakte ja killimisi oli seekord väga palju. Ise olen ka täitsa laiguline, isegi kaelal suur laik, nagu maasikas, aga õnneks jäädi kodus uskuma, et need kuuli haavad, kuna kogu üks külg on sarnaseid laike täis, vedas mul:)

_______________________________________________
Veel on müüa 5 embleemi, 3,50 eur tk

Eks siis mõtleb, et kas ja kuidas seda retke ikkagi teha tulemuslikumalt.

Hea oleks teada teiste arvamust siia või PM-i, mida oleks võinud teisiti teha, et mängijaid rohkem oleks.

Ответить

Вернуться в «Прошедшие игры/Toimunud ürituste tagasiside»