2.02.2019a 300/92 Saku motokrossi taga

объявления о предстоящих играх и других айрсофт событиях
Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

2.02.2019a 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Margus » 18 янв 2019, 14:06

300/92

2 veebruar.

LEGEND:
Kolmsada korda olen siis nüüd saanud olla Teie keskel ja nautida oma lemmikhobi. Tagumine number näitab mitu korda olete talunud minu mänge, raudsed närvid Teil!!
Selline ümaram number on minu jaoks suur pidu ja seda rõõmu jagan nüüd Teiega.

Enne vaikset hinnatõusu, teen seekord 1 eurose mängumaksuga mängu, meenutamaks neid aegu kui mina alustasin (6 okt 2013a) airsoftiga.

Lihtsa sisuga mängu osapoolteks ongi kaks armeed nimetustega:
300 (hingelt mängijad)
ja
92 (unistavad korraldajad)

_________________________________________________________________________

Ala omanikuga Saku Motokrossirada on kooskõlastatud.
_________________________________________________________________________

OHUTUS ja VASTUTUS:
Tegemist on airsoft lahingmänguga, enne osalemist tutvu ohutus ja vastutus nõuetega. Vajadusel pea nõu spetsialistiga.

Kui osaled sellel mängul, siis nõustud järgnevaga:
Airsoft mäng toimub alal kus võib olla looduslikke kraave, auke, järsema nõlvaga kaldapealseid, kaks sõjaaegset punkrit, okastraati ja muidu ohtlike esemeid.
Ala omanik ja korraldaja ei pruugi ka märgata juhuslikke väiksemaid okastraate või muid ohtlikke asju. Tuled ise vabatahtlikult mängule, oled kursis ohtudega, jälgid ise ning vastutad ise oma tervise eest.

Tulles mängule tead, et pead oma silmi kaitsma turvaprillidega. Hambaid ja nägu saad kaitsta maskiga. Kui mängus lastakse katki Su silm või hammas või mis iganes koht – siis oled ohuga kursis ja ise vastutad. Karm, aga peame olema ohtudega kursis.

Kui Sinuga juhtub mingi trauma, siis vastutad ise juhtunu eest ja ei oma pretensioone ei ala omanikule ega korraldajale.


Vabandan, ei taha kedagi hirmutada, aga paraku praktika nõuab seda.
Eesmärk on saada häid elamusi, mitte traumasid.
________________________________________________________________________

Kui tuled sellele mängule, siis palun häälesta end sellele, et tuled saama ja teistele pakkuma häid elamusi. Et saada häid elamusi on oluline aus mäng ja probleemide lahendamine viisakalt, mitte karjudes!!! Kui rikud neid mõtteid on korraldajal õigus Sind mängult kohe ära saata.
_______________________________________________________________________

Kes võtavad kaasa uued mängijad veenduge palun, et uued on tutvunud foorumi mängu reeglitega. Sellega tagad endale kui ka teistele turvalisema mängupäeva.
________________________________________________________________________

Asukoht, parkla, mänguala:
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=1cf1bd ... f7b1fc2486
metsa tihedus:
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=4c9d7a ... d563f8bb73


Juurdepääs:
Nõlvaku teelt pole mõtet tulla, seal on keelumärk ees ja see tee on pigem neljaveolistele.
Männiku teelt Pumbajaama teel on kruusa tee ja ka madalamatele sõidetav, sõida kuni pumbajaamani, seal on lagedam ala parklaks. Võid auto parkida turvakaamerate vaatevälja.
Laagri poolt Tänassilma tee sõidetavust pole ma kontrollinud.

Ala tutvustus:
Ümber krossiraja on kõrge mäepealne, kus on palju erineva sügavusega kaeviku liine ja künkaid, mõned kaevikuliinid on päris pikad ja sügavad.
Osaliselt liivane, enamasti hõredam okasmets. Kaitse kaevikutega ümbritestud kaks punkrit, mitte need mis on järve ääres.

Fotod alast ja lahingutest:
https://1drv.ms/f/s!Au_wTv7WhKqSiEDyAHp6C87Xn-83
https://1drv.ms/f/s!Au_wTv7WhKqSgzb8kS-y3CJIVRXm
https://1drv.ms/f/s!Au_wTv7WhKqSgRX5eU0OwmC75Vjt
https://1drv.ms/f/s!Au_wTv7WhKqSgUZmULU8kynM8Jtj
_____________________________________________________________

AJAKAVA:
Koguneme hiljemalt kell 11:00

Rentijatele algab briifing kell 11:15
Uutele mängijatele briifing kell 11:25
Kell 11:30 briifing.
Päike loojub alles kell 16:40
Lõpp kell: kuni viitsime, piirangut pole...


OSAPOOLED:
1) 92 – unistavad korraldajad, märgistus mõlemal käel (lint korraldajalt).
2) 300 – hingelt mängijad, märgistuseta.

SISU:
http://kaart.delfi.ee//?bookmark=4c9d7a ... d563f8bb73

Mängu järjekord:
Punane, must, kollane, lilla lipp.
Punane lipp kell 12:45
Must lipp kell 13:30
Kell 13:35 kuni 13:50 Kommi/küpsise ja tee paus Pumbajaama juures (kaardil sinine i täht).
Kollane lipp kell 14:40
Lilla lipp kell 15:30

Kumb osapool on nimetatud kellaaegadel lipu kõrval elus, saab punkti.
Kumbki osapool saab väikse seljakotiga kella, mis saab olema Sinu osapoole liikuv hospidal.
Pihta saades lähed oma hospidali, mõtled järgi oma langemise põhjusele 1 minut ja naased mängu, aga enam samasse kohta ei lähe vaid vähemalt 50m eemale!!!

Kui Teie osapoole hospidal langeb ja ei suudeta hospidali tagasi võita 5 minuti jooksul, siis peab hospidal käima ära korraldaja auto juures. Siis saab hospidal uuesti ellu ärgata.

Kui peale viimase lipu lahingut on veel huvilisi, siis lähme ka kahte punkrit vallutama samas stiilis.
___________________________________________________________________________

SIDE:

1 - kanalil korraldaja;
3-4 92
6-8 300
___________________________________________________________________________

REEGLID:
Palun loe reeglid üle siit:
https://airsoftfoorum.ee/foorumest/index.php?topic=98.0

Lubatud kõik salved.

Paukgranaadid veel täpsustamisel, suitsugranaadid lubatud, jälgi ohutust.
Iga granaadi kasutaja ise vastutab enda ja ümbruse ohutuse eest!!!

Punkris sees kehtib üksiklasu piirang.
Punkrist välja võib lasta piiranguteta, kui on tagatud miinimum distants.
Pimetuli on väga ohtlik ja see on keelatud. S.t. nurga taha või üle takistuse ei tohi lasta kui ei ole veendunud ohutuses. Enne vaatad ja siis lased.

___________________________________________________________________________

MÄNGUMAKS 1 eurot.
__________________________________________________________________________

REGISTREERIMISEKS palun tasu mängumaks hiljemalt 1 veebruar.
a/a EE081010010035826019 Margus Pärn.
Selgitusse lisa mäng ja kelle eest maksad.
Kui pole võimalik ülekannet teha, siis saada mulle kiri ja lepime kokku.
__________________________________________________________________________

RELVA RENT KOHAPEAL:
Relvarent lepi eelnevalt kokku X-Force´ga. Asukoht Endla 92, telefon Dmitri 519 81 986.
Kui X-Force-st ei saa, siis võta minuga ühendust, püüan aidata: margus1701@hotmail.com või 56 570 325

Kui Sul saab mängu ajal relva aku tühjaks, siis ei pea Sa kurvalt mängult lahkuma. Kui X-Force pole parajasti kohapeal aitamas, siis saan Sind aidata lisakuulidega ja aku rendiga. Need pole küll kõige võimsamad, aga täitsa uued.
Aku rent 3 eur. Saan vaid neid aidata, kelle relvadel on originaal akukontaktid, mitte need suuremad kollased. Esialgu on mul 4 rendi akut.
__________________________________________________________________________

Tere tulemast ka uued mängijad!
Uutele mängijatele hakkab briifing 5 min varem, ehk siis 11:25, kus arutame koos läbi põhiteemad nagu aus mäng, pimelask, ohtutus, kaitseprillid, surnud ei räägi.
Uued, palun lugege kindlasti foorumist läbi ohutus ja mängu reeglid, siis briifingul lihtsam ja ei hoia teiste aega kinni, aitäh!!!

Palun kõigil mängijatel suhtuda uutesse abivalmilt ja mõistvalt!!!
Loeb ka noore või uue mängija kuul!

Soovin, et kõik saaksid head elamused, sellepärast lahendame kõik asjad omavahel sõbralikult.
___________________________________________________________________________

ALAEALISED (kuni 18a):

Alaealised on minu mängudel oodatud ja tavaliselt arvestatav arv. Nii nagu juhtub täiskasvanutega õnnetusi nii ka alaealistega. Paraku on seadus ja õiguskaitseorganid pahuramad kui juhtub alaealisega õnnetus.

Lugupeetud alaealised, et vältida juhtunu korral korraldaja ja ala omaniku ränka karistamist palun võta kaasa vanemalt/eestkostjalt alljärgneva sisuga luba:

Mina ………(lapsevanema ees ja perekonnanimi) ….. luban enda lapse …..(lapse ees ja perekonna nimi)….. airsoftmängule, mis toimub 2.02. 2019a Männikul.
Oleme lapsega kursis, et airsoftmängud toimuvad sageli ohtlikul alal. Arutasime lapsega läbi, et laps ei roni ohtlikesse kohtadesse, ei võta maast midagi ohtlikku ja hoiab enda tervist ise.
Kui aga peaks ikkagi juhtuma minu lapsega midagi, siis selle eest ei vastuta mängu korraldaja ega ala omanik.

Lapsevanem:
…..(sünniaeg).…….
…..(tel nr)…………
…..(e-mail)………..

…../allkiri/…..

Luba võib olla prinditud tekstiga, aga palun lapsevanema ees ja perekonnanimi allkirjaga pastakaga kirjutada, aitäh!!!
Ilma sellise kirjata ei saa ma Sind mängule lubada, vabandan!!!
___________________________________________________________________________

Ühistransport:
Buss 206 väljub Virust kord tunnis:
https://transport.tallinn.ee/#harju/com ... 12101-3/71


Kommertsliin käib iga tunni tagant:
https://transport.tallinn.ee/#harju/com ... us/206/a-b

Rongiga saab ka lähemale.

Kui ei saa transporti, siis pane info välja ja ehk saab keegi Su peale võtta Militaarseikluse eest, Männiku tee 106.
__________________________________________________________________________

Oluline info autota tulijatele: relva kanna varjatult, alles mängu kohas võta relv välja, aitäh!!!
Muidu võib juhtuda nii:
http://airsoftfoorum.ee/foorumest/index ... pic=3988.0

Hea oleks teada Sinu osalemisest kas siin, PM või margus1701@hotmail.com
Kontakt tel 56 570 325 Margus.

Kas on küsimusi?
Последний раз редактировалось Margus 13 мар 2019, 14:47, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Amuoris
Капрал
Капрал
Сообщения: 27
Зарегистрирован: 04 дек 2017, 23:12
Откуда: Tallinn
Контактная информация:

Re: 2 veebruar 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Amuoris » 28 янв 2019, 11:12

+
Archi #721
1.0.5 Squad

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 2 veebruar 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Margus » 31 янв 2019, 12:05

Leppisime ala omanikuga kokku, et seekord on lubatud kasutada paukgranaate. Granaadi kasutaja ise vastutab enda ja ümbruse ohutuse eest!!!
Motokrossirada üritab avada hooaega, aga ilmselt palju sõitjaid ei osale. Meie ei sega neid ja nemad meid.

Et vältida pikka külmetamist briifingul, siis kohapeal toimub vaid lühi kiirbriifing.
Briifingu tekst palun lugege siin läbi:
https://1drv.ms/w/s!Al_SLv0SvXOo2jJvRtPIxRV3sRp7

Аватара пользователя
Slavjan84
Старший сержант
Старший сержант
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 20 авг 2018, 19:58
Откуда: Таллинн
Контактная информация:

Re: 2 veebruar 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Slavjan84 » 01 фев 2019, 00:31

+3
№ 750 (ERC) Эстонский Стрелковый Корпус / Estonian Rifle Corps.

Аватара пользователя
Mr4
PayToWin Operator
PayToWin Operator
Сообщения: 124
Зарегистрирован: 03 сен 2017, 18:48
Номер игрока: 252
Контактная информация:

Re: 2 veebruar 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Mr4 » 01 фев 2019, 08:25

+1
TacticalBeardOwnersClub Boris Britva

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 2 veebruar 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Margus » 01 фев 2019, 12:46

Kui saate mingi spämmkirja minu meililt margus1701@hotmail, siis ära sellele reageeri, omapärane, et kirja saatjaks nimi Endel, kiri selline:

Loodetavasti jõuab see kiri teieni õigeaegselt. Käisin reisil kyiv,Ukraina. ning reisi käigus varastati mu dokumendid, sealhulgas pass ja krediitkaart, mis olid minu kotis. Saatkond oli nõus abistama minu lennu organiseerimisega ilma passita, minu kanda jäi piletikulu ja hotelli arve. Paraku ei ole mul võimalik aga kontole ligi pääseda ilma pangakaardita ning pank ei ole suuteline nii kiiresti uut kaarti väljastama, et ma lennule jõuaksin ja hotelliarve tasutud saaksin. Antud olukorras olen sunnitud paluma lühiajalist laenu, mille saan tagasi maksta niipea kui koju tagasi jõuan. Vajan summat mis oleks 1500 Euro, et katta oma kulud. Kui oleks võimalik raha saata MoneyGram kaudu, siis see oleks kõige parem. Vabandan ebamugavuse pärast, aga mul on vaja jõuda järgmisele lennule ja igasugune abi on teretulnud. Kui on võimalik aidata, siis saadan oma konto andmed.
Vastust ootama jäädes.
Tervitades
Endel

Аватара пользователя
Slavjan84
Старший сержант
Старший сержант
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 20 авг 2018, 19:58
Откуда: Таллинн
Контактная информация:

Re: 2 veebruar 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Slavjan84 » 01 фев 2019, 13:58

Kurat küll! Miks sa varem ei öelnud? Juba saatsin poolteist tonni eur. Homme enne mängu tagastad mulle 1499 siis :lol:
№ 750 (ERC) Эстонский Стрелковый Корпус / Estonian Rifle Corps.

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 2 veebruar 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Margus » 01 фев 2019, 19:22

Kui keegi on täna mu meilile kirjutanud ja pole vastust saanud, siis pigem helista 56 570 325.
Hotmailiga mingi jama mul, kirjad ei tule kohale...

Аватара пользователя
Slavjan84
Старший сержант
Старший сержант
Сообщения: 171
Зарегистрирован: 20 авг 2018, 19:58
Откуда: Таллинн
Контактная информация:

Re: 2 veebruar 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Slavjan84 » 01 фев 2019, 19:51

Margus, kuidas homme parkimine ja sissesõit toimub? Metsas on päris palju lund ja ilma traktorita sõiduautoga metsas sõitmine on pisut keeruline tegevus. Kas see sama Pumbajaama tee on enam vähem puhas?
№ 750 (ERC) Эстонский Стрелковый Корпус / Estonian Rifle Corps.

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 2 veebruar 300/92 Saku motokrossi taga

Сообщение Margus » 02 фев 2019, 19:14

Slavjan84 писал(а):Margus, kuidas homme parkimine ja sissesõit toimub? Metsas on päris palju lund ja ilma traktorita sõiduautoga metsas sõitmine on pisut keeruline tegevus. Kas see sama Pumbajaama tee on enam vähem puhas?
Vabandust, lugesin alles nüüd seda postitust. Jaa, kitsas oli see tee ja parkimisega oli raskusi

Ответить

Вернуться в «Предстоящие игры/Tulevad mängud»