28.07 MESS IV: Türisalu

объявления о предстоящих играх и других айрсофт событиях

Re: 28.07 MESS IV: Türisalu

Сообщение Margus » 29 июл 2018, 11:06

Judgen писал(а):Блин, а чё, конфетки тоже были? :cry:

1,5 kg Mesikäpa komme
Аватара пользователя
Margus
Капитан
Капитан
 
Сообщения: 935
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 10:53

Re: 28.07 MESS IV: Türisalu

Сообщение Margus » 30 июл 2018, 11:13

LAHINGPÄEVA KOKKUVÕTE:

62 osalejat jagunes:
30 Alliance
32 Middle

Hilinejate järgi ootamiseks hilines briifingu algus umbes 10 minutit, vabandasin! Õnneks ei pidanud mängijad ootama kuuma päikse käes vaid saime olla varjus viilhallis. Briifing kestis umbes 15 min, siis osapooled oma startidesse.
Mängu start kell 12:09

Stsenaariumi järgi alustas Middle oma baasist ja Alliance Arsenali angaarist.
Esimese tunni jooksul sai Middle kolm lippu kätte ja alla tunni (kell 13:00) sai Middle esimest korda Arsenali enda kätte - 20 ks minutiks. Siis vaheldumisi hõivati Arsenali...
Kogu lahingpäeva jooksul sai Middle 7 lippu kätte. Järelikult Alliancel ei õnnestunud lipu alasid koguaeg enda käes hoida.

Arsenali angaari sai Middle veel enda käes hoida kell 14:00-14:51.
Ülejäänud aja oli Arsenal Alliance käes.

Kumb võitis, on raske õelda, kaaskorraldaja Sega väitis, et Middle võitis. Kas keegi vaidleb vastu?
Mõlemad osapooled olid võimsad.

Kella 14 paiku oli Arsenalis (angaaris) püüdnud Alliance mängija kirjutada kellaaega, aga vist lasti kirjutamise ajal maha kuna pole jõudnud lõpuni kirjutada ja kell 14:00 on oma nime kirjutanud Middle osapool. Albumis tabel näha.
Kell 14:10 teatasime, et lippe enam pole, et on jäänud ainult Arsenali hoidmine ja siis algas selle ala hõivamine mõlema poolt.

FINAAL:

Arsenali angaari katuselt oli põnev jälgida ümbruses toimuvat:
Alliance Max koos sõbraga lähenes, kuna Middle astus suurema arvuga vastu, siis nad taganesid ja jätsid mulje, et nad ei tule sealt. Aga neil jätkus kannatust, varjusid ja jäid ootama, nagu saaklooma varitsev kiskja.
Kui mäel Middle võitlejad enam ei näinud peidus olevaid kahte Alliance võitlejat, unusatasid nad ja ei vaadanud enam sinna poole.

Ja siis see algas:
Lõpu finaal, kus Max koos teisega kannatlikult ootasid ja siis ründasid, albumis pildid alates nr 111 kus angaari katusel võetakse kolm Middle mängijat maha kahe osava Alliance mängija poolt, pildil on nad seal taga näha. Järgnev oli põnevam ja ehedam kui filmis, kuidas nad kahekesi teineteist kattes puhastasid katuse, jälgisid ümbrust ja sisesenesid angaari. Albumis pildid alates nr 113.

Siis oli põnev vaadata kuidas Middle osapoole mängijad ei saanud algul aru, et kuidas turvaliselt kaitstud angaari katusel omad langesid ja samas polnud neile vastast näha. Sest Alliance kaks võitlejat olid teiselpool valli ja sisenesid võrdlemisi kiirelt angaari.

Järgnevalt hakkasid Middle mängijad vaikselt ja ettevaatlikult piirama Arsenali, kuni viimastel minutitel jõuti Arsenali ukse juurde ja algas karm tulevahetus. Allinace kaks osavat pidasid lõpuni (kell 15:00) vastu Arsenali angaaris ja ei lasknud Middlet sisse.

Pilt alates 124 on kus Middle püüab selgusele saada, et kus need Alliance killerid asuvad ja piiravad Arsenali. Väga põnev oli ülevalt vaadata piiramisrõnga kokku tõmbumist.
Põnevam kui filmis.
Edaspidi peaks hakkama pileteid müüma põnevaid elamusi otsivatele pealtvaatajatele/fotograafidele ja viima nad lahingkeerisesse elamusi kogema:)) See on hea elamus.
___________________________________________________________________________
Viimased 15 min ei pidanud mängijad surnualas kella ootama vaid said kohe tagasi lahingusse.

Seekord oli naismängijaid tavalisest rohkem, mis tegi silmale rõõmu, mõned sain ka piltidele. Ilmselt peab see paika, et kui mees isendi lähedal on emasisend, siis meesisend püüab end mehelikumana näidata ja osavam olla...

Hea on näha, et Militaarseikluse noored on kasvanud suureks ja käivad ka mängudel, aitäh Militaarseiklusele viljaka töö eest!!!

Silma jäi veel:

Seekord olid kaks mängijat seelikutega, albumis ka olemas, üks küsis ka, et kas aluspükse pole jalas, et tuulutus parem oleks, vastus oli jaatav...
Romantilisemad on pildid nr 108 - 110, kus algul noorpaari mees näitab suunda ja järgneval pildil neil pead koos, et paremini näha.

Lahe oli vaadata kuidas Middle mängija roomas kollase lipu juurde pisut üle põlve kõrguses rohus, samas oli Alliace võitlejad ümberringi ja mitu korda vaadati roomaja suunas, aga ei märgatud roomavat vastast. Ja roomajal õnnestuski lipuni jõuda ja lipuga põgeneda vastaste keskelt. Pealtvaatajana elamusi küllaga...

Mis oli huvitav moment, et kaks tundi peale starti kaks mängijat suundusid esimest korda surnualasse, see näitas, et mõned mängijad oskavad kauem elus püsida.
___________________________________________________________________________
Surnualasse me kohe ei pannud kõike jooke ja komme soojenema vaid mängu jooksul lisasime vähehaaval. Alal ka jagasin mängijatele komme. Aga sellise kuumusega pole komm eriti minev kaup.
___________________________________________________________________________

See oli siis minul teine korraldus (83-st) kus ma ise ei osale mängus ja kuna alles neljapäeval mängisin end tühjaks, siis oli hea vahelduseks pealt vaadata teiste põnevaid lahinguid.

Palju tänu Segale koostöö eest ja kõigile osalejaile!!!
Tänud ka X-Force´ le osalemise eest!!!

Ala omanikuga on arveldatud ja pretentsioone pole laekunud.
Аватара пользователя
Margus
Капитан
Капитан
 
Сообщения: 935
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 10:53

Re: 28.07 MESS IV: Türisalu

Сообщение Enessis » 30 июл 2018, 22:38

Благодарю за игру -) Было интересно
Enessis
Младший сержант
Младший сержант
 
Сообщения: 43
Зарегистрирован: 23 июл 2018, 20:23

Re: 28.07 MESS IV: Türisalu

Сообщение Oднажды на Kубе » 31 июл 2018, 22:59

Mitte seelik vaid Kilt!
"Oлдскульный аирсофтер" - (с) DaW
Аватара пользователя
Oднажды на Kубе
Капрал
Капрал
 
Сообщения: 13
Зарегистрирован: 17 апр 2018, 22:50
Откуда: Tallinn

Пред.

Вернуться в Предстоящие игры/Tulevad mängud

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1