13 jaan 2018a Pakri poolsaarel Reamees Ryani päästmine

объявления о предстоящих играх и других айрсофт событиях
Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 13 jaan 2018a Pakri poolsaarel Reamees Ryani päästmine

Сообщение Margus » 15 янв 2018, 15:23

Kuna pangaalune ala on looduskaitse all ja piirangu vöönd, siis lisaks ala omanikuga (Leetse Rannaküla OÜ) tuli seekord kooskõlastada ka Keskonnaametiga.

Õnneks enamus mängijaid saabus õigeaegselt ja -8 kraadisega ei pidanud briifingut väga palju hiljem alustama, umbes 7 min ootasin hilinejaid ja siis alustasime.

LAHINGTEGEVUS:

Nii nagu ajaloos toimus juhtus ka meil nii, et vähemuses olnud Sakasa väed lõid esimese Liitlasvägede dessandi välja.

Liitlasväelasi tuli aina juurde ja siis olid neid 28, Saksa vägede koosseisus 22 mängijat.
Samuti ka ajaloos tuli Liitlasvägesid juurde ja siis teise rünnakuga oli Saksa tagala linnas tasavägisemad lahingud.

I-osa teises lahingus toimus Liitlasvägedelt pikk ja raske majade, varemete, halli ja metsaaluse puhastus saksa vägedest. See oli nii pikk ja raske, et peale tee ja kommi pausi lahkusid enamus Liitlasvägede mängijaid. Ei oskagi siis õelda, et kumma osapoole võit.
Järelejäänud Saksa vägede ja üksikute Liitlasväe mängijatega polnud mõtet II-osa alustada. Selle peab siis kunagi teine kord tegema.
Jätkasime siis järelejäänud umbes 20 mängijaga väiksemal majade alal kiirlahinguid, kuni väsimusest lõpetasime.

Järelikult peab millagil II-osa koos snaiprite duelliga ka tegema...
________________________________________________________________________

Tore oli ka sooduspiletiga tegevteenistujaid ja naismängijat näha.


____________________________________________________________________

Selline siis oli minu 70-s korraldatud lahing, natsa ümaram number.
Omapäraselt palju küsiti, et millal on mu järgmine mäng – ei oska veel vastata...
Loodan, et teised korraldavad sel aastal tihemini...

Õnneliku lõpuga asjade kaotamised: telefon pangakaartidega, raadiosaatja, kaba kumm ja isegi fotol olev salv leidis omaniku. Aitäh ausatele leidjatele!!!

See mäng tõi kaasa väikse muudatuse Keskkonnaagentuuri nimeregistris. Kui olin mängu kuulutuse välja pannud, siis üks kohalik hea airsofter väitis, et selle lahe nimi pole mitte Lahepere vaid Lahepera. Kui igal pool oli kirjas Lahepere, siis Kaskonnaagentuuris oli nimi Lahepera. Küsisin järgi neilt ja uuriti ja puuriti ja selgus, et õige on ikka Lahepere laht.
Kahju, et kohalikud peavad nüüd oma kodulahte harjumuslikust teisiti nimetama.
_________________________________________________________

Olen oma briifingutel korduvalt maininud prillide ja suukorvi vajalikkust, kui kohapeal ma ei märganud, siis nüüd fotosid vaadates tundub, et ühel on (kahel fotol) kiivriklaas üleval ja silmi kaitseb vaid tava prillid. Aga loodan, et need väiksed pole tavaprillid vaid ikka turvaklaasidega... Palun hoidke oma silmi ja hambaid!!!

__________________________________________________________

Hea on vaadata kui suureks ja osavaks on arenenud väike Joosep, kes tegi osavaid vasturünnakuid nii otse kui ka kaarega meie selja taha. Nüüd vaatan pikka hr Joosepit alt üles.
__________________________________________________________

Minu Kaitseingel G36 seekord tõrkus valanguid laskmast, ainult üksiklasud toimisid ja mitte eriti kaugele. Arvati, et peaksin vahetama senise hopikummi talvise rohelise vastu. Uus info minu jaoks, et talvel teised kummid, aitäh.
Kui ei lase vastaseni välja, siis tuleb kas lähemale hiilida või oodata kuni vastane ise laskeulatusse jõuab ja nii tegingi...

Olen rõõmus, et kaks päris pisikest mängijat lõpuni vastu pidasid ja kuhugi ära ei kadunud.
Veelkord palju palju tänu osalejatele ja ka X-Forcele!!!

Ответить

Вернуться в «Предстоящие игры/Tulevad mängud»