16 dets Joogivesi - kalleim vara III osa, Raku idakaldal

объявления о предстоящих играх и других айрсофт событиях
Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 16 dets Joogivesi - kalleim vara III osa, Raku idakaldal

Сообщение Margus » 16 дек 2017, 19:41

Palju tänu osalejatele!!!

Kõigepealt vabandan keerulise elluärkamise süsteemi pärast. Ma polnud hästi läbi mõelnud just seda kontakti tagasi tulemist peale teist pihtasaamist.

Sain seekord teada mida tähendab mõiste „samasse kontakti tagasitulek“.
Minu stenaariumi järgi ei tohtinud tulla tagasi samasse kohta kus langesid. Ja ma polnud määratlenud, kui lähedale sellesse kohta võid tagasi tulla. Seetähendab, et tegelikult oleks võinud lähedale tagasi tulla.
Aga nüüd sain kogemustega mängijalt teada, et see väljend „samasse kontakti tagsitulek“ tähendab, et samasse lahingusse enam ei tohi tagasi tulla.

Minu viga, vabandan keeruka elluärkamisreegli pärast!!!
Tänu teile õpin vigadest ja püüan end parandada.

Fotod:
enamus zuumiga pildistatud fotod olid udused ja viskasin ära, järgi jäid need 217 fotot:
https://onedrive.live.com/?id=A873BD12F ... 12FD2ED25F

Keegi unustas mu autosse prillid (viimased kolm fotot), võta minuga ühendust.


Kokkuvõte hiljem...

Аватара пользователя
Pioneer
Капитан
Сообщения: 947
Зарегистрирован: 04 авг 2014, 11:59
Номер игрока: 413
Откуда: Таллинн. Tel. +372 55980802
Контактная информация:

Re: 16 dets Joogivesi - kalleim vara III osa, Raku idakaldal

Сообщение Pioneer » 16 дек 2017, 20:27

Margus hea mäng oli!
Tänan!
Nr 413.

Ipsilion
Капрал
Капрал
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 18 июн 2015, 09:56
Контактная информация:

Re: 16 dets Joogivesi - kalleim vara III osa, Raku idakaldal

Сообщение Ipsilion » 16 дек 2017, 22:40

Lahe mäng oli
tänud korraldajatele

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 16 dets Joogivesi - kalleim vara III osa, Raku idakaldal

Сообщение Margus » 18 дек 2017, 16:16

KOKKUVÕTE LAHINGPÄEVAST:

Mängijaid tuli mängu ajal juurde ja kui arvestada ka kolmandasse mänguossa jõudnud mängijat, siis jagunes nii:
gangstereid 32
külaelanikke 29
____________________
= 61 mängijat

Tore oli näha osalemas ka sooduhinna gruppi kuuluvaid naisi ja kaitseväelasi.

Tegevus:

Briifingul proovisin väikest lõket koormakattest tuuletõkke taga, et külmetajatele sooja anda. Briifingu alustasin 3 minutilise hilinemisega, et hilinejad kohale jõuaksid.

I osa: mäng algas kell 11:31, vahepeal umbes 7 minutit paus ja kestis kuni 12:33, Gangsterid olid nii võimsas kaitses, et külaelanikel ei õnnestunud isegi poolsaare algusesse saada. Punkt gangsteritele.
Minu soov oli et II osa läheb pausita edasi ja kumb osapool on järgmise lipu juures elus kell 13:30, saab punkti.
Aga kuna olin elluärkamise halvasti selgeks teinud, siis tegime pausi ja püüdsin selgemalt selgitada.

II osa oli varem startinud külaelanikel suur eelis hõivata teise lipu ümbruse künkad ja gangsteritel ei õnnestunudki üle lageda elusana tulla. Punkt küla elanikele, seis oli 1:1.

III osa: kuna stsenaariumist ei mõistetud, et kohe läheb mäng edasi pausita, siis tuli mul tagant ajada osapooli kolmanda lipu poole. Külaelanikud olid jälle kiiremad ja hõivasid kolmanda lipu eelsed künkad. Selleks ajaks oli mängijatel läbitud sinkavonka umbes 2,5km.

Gangsterid alustasid aeglaselt, aga kui lipp juba paistis, siis toimusid just seal kõige ägedamad lahingud (albumis pildid alates nr 196). Gangsterid hõivasid tormijooksuga lipu ja oli jäänud 8 minutit kaitsta seda ala.
Külaelenikud näitasid tõsist soovi purustada gangsterid ja ründasid täiega. Viimastel minutitel õnnestus tänu kilbile saada külaelanikel lipule vaid 5m kaugusele, pildid 210 ja 212, aga seal kustus külaelanike viimne hing ja napilt peale veriseid lahinguid jäid gangsterid siiski ala valitsejaks. Punkt gangsteritele. Seis oli 2:1.

Peale 5,2 liitri tee joomist ja kommide maiustamist otsustati, et ei viitsi minna põnevaimasse kaugeimasse kaevikute lahingusse vaid otsustati klaarida võim tagasiteel kitsal poolsaarel.

Kui senini olin vaid kohtunik ja fotograaf, siis viimases lahingus sain ka mina osaleda.
Väga tasavägine lahing kus rindejoon liikus väga aeglaselt siiasinna, otsustati lõpetada hämaras viigiga.

Lõpptulemus siiski 2:1, gangsterid võitsid napilt ja jäid endiselt Raku järve puhta joogivee varusid valitsema...
_________________________________________________________

Alaealised, aitäh korrektse lapsevanema kirja eest, sain neid 6 tk!

Parim maskeerimise pilt albumis on minumeelest nr 16.

Palju tänu, et aitasite selgust saada jõudude tasakaalust Raku järve ääres!!!
See kuidas edaspidi on jõukude seis Raku järve ääres, sõltub vaid Teist head AIRSOFTERID, kohtumiseni...


Аватара пользователя
Mr4
PayToWin Operator
PayToWin Operator
Сообщения: 124
Зарегистрирован: 03 сен 2017, 18:48
Номер игрока: 252
Контактная информация:

Re: 16 dets Joogivesi - kalleim vara III osa, Raku idakaldal

Сообщение Mr4 » 24 дек 2017, 00:11

Игра была шикарная .
TacticalBeardOwnersClub Boris Britva

Ответить

Вернуться в «Предстоящие игры/Tulevad mängud»