02.09.2017 MESS:2 [Türisalu]

объявления о предстоящих играх и других айрсофт событиях
Аватара пользователя
0utcast
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 45
Зарегистрирован: 23 авг 2015, 23:56
Контактная информация:

Re: 02.09.2017 MESS:2 [Türisalu]

Сообщение 0utcast » 03 сен 2017, 00:58

Отзыв об игре:
+ крутой полигон, интересная альтернатива Мяннику! Небольшая территория и в то же время местность позволяющая множество ходов на раздумье (особенно тем, кто любит в одиночку прикольнуться :)) ).
+ Прикольный сценарий в целом, все было понятно.

- маклауды. Е*аные б?Кдь маклауды... Почему про них никто до сих пор ничего не сказал, так и непонятно (особенно парочка на валу возле мертвяка, режим бога включили походу). :) Это, скорей всего, результат "изъяна" в сценарии сегодняшней игры - бинты. Либо убирать этот пункт - умер так умер, тем более территория небольшая, либо классический вариант, когда должен перевязывать только МЕДИК. Иначе все друг друга вяжут-перевяжут, и ГМам невозможно за всеми проследить.
- мертвяк "под захват" (второй после здания, финальная часть игры) был совсем уж в проходной зоне, можно было бы его переместить подальше.
- не было печенек! :))) (шутка)

Резюме: несмотря некоторые недочеты, весело, динамично и драйвово. Получил то, за чем приехал. Организаторы, спасибо большое за мероприятие! Жду MESS: 3.

п.с. текст выше - моё субъективно личное мнение о прошедшей игре.
Forces of Freedom = 499 = Outcast

Аватара пользователя
Zenit
Младший сержант
Младший сержант
Сообщения: 61
Зарегистрирован: 17 май 2016, 08:08
Откуда: Таллин
Контактная информация:

Re: 02.09.2017 MESS:2 [Türisalu]

Сообщение Zenit » 03 сен 2017, 13:58

Полигон хороший, подходит для больших игр. Игра прошла на отлично, большое спасибо оргам за проделанную работу, с большим удовольствием приедем на следующую игру серии.
№ 578
Bellum omnium contra omnes!

Criticalanalysing
Рядовой
Рядовой
Сообщения: 8
Зарегистрирован: 04 апр 2017, 23:21
Контактная информация:

Re: 02.09.2017 MESS:2 [Türisalu]

Сообщение Criticalanalysing » 03 сен 2017, 21:57

Погода была отличная, идеальное кол-во народа, интересный полигон. Всё понравилось.

Аватара пользователя
Margus
Майор
Майор
Сообщения: 1100
Зарегистрирован: 28 ноя 2013, 11:53
Контактная информация:

Re: 02.09.2017 MESS:2 [Türisalu]

Сообщение Margus » 04 сен 2017, 13:35

Aitäh tagasiside eest!

KOKKUVÕTE LAHINGPÄEVAST:

Osales 112 mängijat


EELTÖÖ:

Teadmiseks neile kes soovivad korraldada natuke suuremat mängu:

Varuge selleks palju vaba aega, eriti kui teete eelregistreerimise, siis 100 inimese registreerimine, kajastamine tabelis ja vastuse saatmine võtab päris palju aega, eriti viimasel nädalal varuge selleks palju aega. Erinevaid küsimusi ja suhtlust tuleb päris palju. Praktika on näidanud - mida põhjalikum on info foorumis, seda vähem on küsimusi.

Mitu korda alal käimine ja ala ette valmistamine, poodidest vajalikud asjad osta - võtavad tundides ära mitu täispikka tööpäeva kahele korraldajale. Kahekesi jõuab rohkem kui üksi.

Kulutused olid suured, ligi pool mängutasust läks kulutustele, suurim koopiad - värvlised koopiad maksavad kõige rohkem, omanikule tavapärane tariif ja joogid ja muu vajalik.
Muidugi me ei arvuta kulutatud kütust ja töötunde, siis ei jääks midagi järgi.

Aga suur rõõm oli Teile seda teha ja väga hea kogemuse sain Sergeiga koostööst. Tal on hea kogemus, väga hea mitme keele oskus, suur tutvusringkond ja hea stsenaarium. Mis teeb veel Sergeiga koostöö turvaliseks, ta on omandanud meditsiini oskused ja oskab vajadusel Teile meditsiinilist abi anda, mida koges üks mängija Kloogal.


BRIIFING:
Seekord briifing hilines ja ka vabandasin sellepärast. Tegelikult võiksid hilinejad vabandada. Mind häiris see, et ei saanud alustada briifinguga etteantud ajal, et need kes tulid õigeaegselt, pidid ootama.

Meie Sergeiga olime valmis õigeaegselt ja uutele algaski briifing õigeaegselt. Aga siis tuli päris palju hilnejaid kellega läks aega. Eks see registreerimine võtab aega. Raha vastuvõtmine ei võta aega, iga mängija vahetas ise rahakarbis raha õigeks (aitäh aususe eest!!!), aga natuke aega võtab iga mängija leidmine nimekirjast ja allkirja võtmine.

Õnneks lõpetasime briifingu õigeaegselt, ainult 5 min hiljem arvestatust (kell 11:20), ühisfoto 11:25. Kuna Alliance osapoolel tuli alustada 775m kauguselt, siis start oli kell 11:40, umbes 25 min hiljem arvetuslikust algusest

Kuidas oleks õigem ja kiirem enne briifingut registreerimisega, kui mängijaid on palju, seda on vaja veel harjutada. Kas on ettepanekuid kuidas seda lihtsamalt ja kiiremalt teha?

Üks võimalus kui tahta eelregamisega ja allkirja võtmisega teha on digiallkirjaga saada mängijalt vastutuse kokkulepe ja mängumaks ülekandega. See teeks küll korraldajale enne mängu palju tööd juurde, aga kohapeal ooteaeg oleks ehk lühem??? Aga kas kõigil on digi ja ülekande võimalus…

Kui aus olla, mulle meeldiks korraldada väiksemale seltskonnale, kuna tahan ka ise mängida. Suurema seltskonnaga mängus ei jõua ise eriti mängida kuna vaja lahendada igasugu olukordasid. Ma pole veel end tühjaks mänginud ja sellepärast ma ainult korraldusega ei tegele. Aga Sergei pühendus ainult korraldusele ja oli kogu mäng Teile kohtunik.
Igaüks omamoodi…

___________________________________________________________________________

RENT ja MÜÜK:
Rentijatest peaaegu kõik tulid, ainult üks ei tulnud. Palve rentijatele edaspidiseks, palun teatage (helistades või sms) lahingu hommikuks kui te ei saa tulla, siis korraldaja saab sellega arvestada, see on oluline korraldajale, palun!!!

Mängija, kes ostis minult 1000 kuuli 7 euroga, palun võta minuga ühendust (56 570 325, margus1701@hotmail.com). Alles pärast päeva analüüsides sain aru, et tegin Sulle tünga, selle raha eest oleksid pidanud saama 2000 kuuli, vabandan!!! Saad kuule juurde või pool raha tagasi. Lahingu päeval ei lase adre matemaatiliselt õigesti mõelda .

___________________________________________________________________________

Jätkub…

Аватара пользователя
Sega
Edelweiss
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 21 авг 2010, 23:21
Номер игрока: 108
Откуда: Tallinn
Контактная информация:

Re: 02.09.2017 MESS:2 [Türisalu]

Сообщение Sega » 04 сен 2017, 15:19

Небольшой отсчёт и дебрифинг от организаторов:

Во-первых, спасибо вам, что вас было так много. Мы рассчитывали на 60-70 человек, а приехало на игру 112. Особенно радует тот факт, что многие приехали из дальних уголков нашей маленькой родины и даже были гости из ближнего зарубежья.

Полученный опыт дал нам идеи по улучшению системы регистрации как до игры, так и прохождение регистрации утром перед самой игрой. Со своей стороны мы постараемся это дело оптимизировать.

С нашей стороны был недочёт с нейтральным мертвяком в квадрате Е5 (возле бункера). Наличие рядом большого количества растительности сделало окрестности мертвяка отличной зоной боевых действий, что иногда мешало находящимся внутри "мёртвым" и выходящим из него "живым". Со вторым нейтральным мертвяком таких серьёзных проблем не было, т.к. он находился на открытой местности в поле. Мы это учтём, если будем применять эту систему мертвяков в будущем.

Мы учитываем все мнения, т.к. для нас важно развитие игр.
Пожелания некоторых игроков мы так же постараемся реализовать в следующих играх.

______________________________________________________________________________________________

Дебриф:

Очень хороший старт был у Middle East. С ходу были взяты оба нейтральных мертвяка и 2 ключевые точки. Если бы часть людей помогла тем, кто ушёл на бункер - вы бы держали и его. Нейтральные мертвяки постоянно переходили под контроль обеих сторон. Ситуация в пользу Alliance начала складываться во второй половине игры, когда команда USMC взяла точки Hill 108 и Factory. Middle East делали упор на занятие нейтральных мертвяков, с чем они успешно справлялись. Так же был успешно отбит холм, однако, в 14:10 он опять перешёл под контроль Alliance, благодаря команде из Ida-Virumaa. Упорная оборона бункера и склада, в которой принимали участие другие игроки из Альянса - сковывали действия MiddleEast'ов.

Итог игры (на основании суммарного количества времени удержания ключевых точек):

Middle East 124 минуты
Alliance 547 минут
__________________________________________________________

Общий счёт по итогам двух игр:
Middle East 1 - 1 Alliance

Спасибо, что были с нами! До новых встреч! :D
108

Ответить

Вернуться в «Предстоящие игры/Tulevad mängud»